Kuram latvietim gan negribētos kādu brīdi pavadīt Karību jūras salās, it īpaši, kad pie mums laiks ir auksts un drēgns? Karību reģiona burvība slēpjas tā elpu aizraujošajās pludmalēs un dzirdi zilajā ūdenī, tādēļ kruīzs ir vislabākais veids, kā to izbaudīt. Lai gan pārlidojumi no Latvijas uz šo reģionu būtu ļoti gari, Jūs varat būt drošs, ka Jūs tur sagaida tikai visaugstākās kvalitātes atpūta, jo tā ir šī reģiona specialitāte, un visi, kuri darbojas tūrisma nozarē, labprāt pieliks pūles, lai Jūsu brīvdienas būtu nevainojamas un atmiņas par tām sildītu arī aukstajos ziemas mēnešos.

AN, Anthem of the Seas, Come Seek shoot Dec 2015 in Bahamas, aerials, at sea, ship exterior, 3/4 view starboard side, forward, front, ocean

Arī šajā reģionā kruīzi ir ļoti populāri tūristu vidū, tādēļ piedāvājums ir ārkārtīgi plašs, un iesakām Jums veikt neatkarīgu izpēti, lai atrastu sev piemērotāko piedāvājumu, kas ļaus pilnībā aizmirsties un atslābināties uz viena no majestātisko okeāna laineru klājiem. Šajā pasaules daļā kazino kruīzi ir ļoti populāri, tādēļ iespēju un izvēļu noteikti netrūks.

Viens no operatoriem, kura piedāvājumu noteikti ir jāapskata, ir Royal Caribbean, jo šī organizācija ne tikai piedāvā doties kruīzā uz modernākajiem laineriem, bet arī nodrošina Jums palīdzību tādos ar ceļojumu saistītos jautājumos kā nokļūšana uz attiecīgo ostas pilsētu. Ceļotājiem tiek piedāvāti dažāda garuma kruīzi un ik pa laikam notiek dažādas akcijas, tādēļ ir vērts sekot līdzi šī operatora jaunumiem, jo tas ļaus ietaupīt. Azartspēļu klāsts uz šo kuģu klāja noteikti neliks vilties – Jums būs pieejami ļoti daudz azartspēļu aparāti, pokera, blekdžeka un metamo kauliņu spēļu galdi, kā arī pat rulete. Tiem, kuri azartspēļu jomā vēl ir iesācēji, tiek piedāvātas atsevišķas nodarbības, lai Jūs varētu izdarīt labākus gājienus un gūt lielisku pieredzi, iesaistoties spēlēs. Ja jau sevi uzskatāt par profesionālu spēlmani, tad arī Jums uz šī kuģa būs, ko darīt, jo tiek organizēti arī turnīri, kuros tādi pieredzējuši spēlētāji kā Jūs apliecina savas spējas un prasmes, savā starpā sacenšoties par čempiona godu un iespaidīgu naudas balvu.