Tallina tiek uzskatīta par vienu no Baltijas valstu pērlēm. Tai pāri gājuši ir dažādi režīmi, bet pilsēta ir spējusi saglabāt savu šarmu – Jūs varat izbaudīt vēstures dvesmu tās šaurajās, bruģa klātajās ieliņās, skaistajos muzejos un laukumos. Daļa Tallinas skaistuma slēpjas tās atrašanās vietā; šī maģiskā pilsēta atrodas tieši pie pašas jūras, kas nozīmē, ka kuģu satiksme arī šeit ir aktuāla. Tā ka Tallina ir tikai pāris stundu brauciena attālumā no Latvijas, ja izvēlaties turp doties ar personīgo auto, bet pasažieriem tiek piedāvāta arī lieliska iespēja par ļoti zemu cenu izmantot starptautisko reisu Rīga-Tallina, kas Jūs turp aizvedīs no Rīgas autoostas. Tallina atrodas salīdzinoši tuvu, tādēļ noteikti ir vērts iepazīties arī ar tās kruīzu piedāvājumu, jo kas to lai zina – varbūt tieši no Tallinas ostas iet kruīzs, par kuru jau sen sapņojat!

Tallink kazino kruiz

Jāatzīst, ka kruīzu piedāvājums no Tallinas samēra atgādina to, kas ir pieejams, braucot no Rīgas ostas. Visinteresantākais piedāvājums, kuru sniedz Tallinas osta, ir iespēja doties kruīzā un Krieviju – konkrētāk Sanktpēterburgu. Šajos kruīzos vīza nav atsevišķi jākārto, jo kruīza grupa tiek noformēta kā tūristu grupa, kas, balstoties uz Krievijas Federācijas likumiem, Jums sniedz iespēju 72 stundas uzturēties Krievijā bez vīzas, kas nozīmē, ka šāda veida kruīzs būs piemērots tiem, kas jau ilgi ir vēlējušies iegūt nelielu pieredzi, aizbraucot uz Krieviju, bet vīzas iegūšanas process liekas pārāk ilgs un dārgs. Viena no kompānijām, kas nodrošina šo kruīzu ir St. Peter line. Ja savam Tallinas braucienam vēlaties pievienot kādu citu kruīza braucienu, tad var izvēlēties kruīza operatoru Tallink un doties uz Helsinkiem, Stokholmu vai pat Ālandu salām. Ja cita transporta biļetes atpakaļbraucienam vēl nav sagādātas, tad ir arī iespēja atpakaļ doties uz kruīza klāja, kas Jūs nogādās Rīgā.

Kā ierasts, uz kruīza klāja Jūs gaidīs plašs izklaides iespēju klāsts – šovu programma, mūzika, restorāns, bārs, spēļu zāle ar azartspēļu aparātiem, bet maršrutos no Tallinas ik pa laikam ir iespējams arī piedalīties Bingo spēlē – to noteikti nevajadzētu nokavēt!