Cilvēki saka, ka katrs ceļojums sākas ar vienu soli ārpus savas mājas durvīm – šis izteikums ir pilnīgi patiess. Mūsdienās kruīzu operators Tallink dod mums iespēju doties kruīzā un gūt neaizmirstamas emocijas un grandiozas atmiņas, izbraucot tepat no Rīgas pasažieru ostas.

Silja Line Kazino kruiz Riga

Tallink ir ideāli piemērots pārvadātājs tiem, kuri vēlas izbaudīt kruīza kuģa sniegto atpūtu, nedodoties pārāk tālu, bez vajadzības tērēt daudz laika. Šī operatora piedāvātie galamērķi ir tuvāki, kas ļauj ietaupīt gan laiku, gan arī naudu, jo galu galā ne jau ceļojumam iztērētais laiks un līdzekļi nosaka tā kvalitāti, nebūt ne! Uz Tallink vai Silja line kuģu klāja Jūs gūsiet viskvalitatīvāko atpūtu par makam draudzīgu cenu. Katrs no Jums var apmeklēt Zviedriju, Igauniju vai Somiju, ja izmantosiet šī operatora sniegtos pakalpojumus. Klientiem tiek piedāvāti tādi brīnišķīgi maršruti kā Rīga-Stokholma, Rīga-Tallina un Rīga-Helsinki, tas nozīmē, ka ikkatram atradīsies galamērķis, kas spēs uzmundrināt un iepriecināt!

Uz kruīza kuģu klāja viesiem tiek nodrošināta lieliska izklaides programma, kurā uzstājas dažādi mūziķi un grupas, kuri rūpējas, lai jautrība sistu augstu vilni līdz pat rītam un viesi varētu izkustēties uz deju grīdas. Ja tomēr neesat aktīvas dejošanas piekritējs, tad Jūs varat doties pie kāda no daudzajiem azartspēļu aparātiem, kuri ir veidoti pēc dažādiem tematiskajiem motīviem, kas nozīmē, ka atradīsies arī kāds Jūs interesējošs sižets, un  kas zina – iespējams tieši Jūs uz kuģa klāja iegūsiet lielo laimestu. Vēl apmeklētājiem tiek organizēti arī karaokes pasākumi un dažādas tematiskās balles – lieliska laika pavadīšana ir garantēta! Ja dzīvojat ļoti strauju un aizņemtu dzīvu un vēlaties atpūsties, un vienkārši kādu vakaru neko īpašu nedarīt, tad Jums ir iespēja iegādāties braucienu kādā no individuālajām kajītēm, kas ir pieejamas dažādās komforta klasēs, kā arī varēsiet baudīt gardu maltīti kruīza kuģa restorānā, kur pavāri parūpēsies par Jūsu vēdera baudījumu. Ir vērts arī iegriezties kuģa bārā un izbaudīt kādu no daudzajiem gardajiem Tallink bārmeņu sagatavotajiem dzērieniem.